Відпочинок у лазні!

Особливим місцем у готелі Rhombus, місцем з історією, є лазня.

«Усі, хто раніше відвідував лазню біля спорткомплексу «Динамо», просили зберегти її з такою парною, якою вона була раніше. Ми ж її модернізували та вдосконалили, однак принцип роботи парної залишився тим самим».

Невдовзі запрацює і турецький хамам, над правильним облаштуванням якого вже працюють майстри та дизайнери. Вона відрізняєься від класичної бані своєю екзотикою. А максимально підвищена вологість повітря дає змогу відчувати температуру набагато сильніше, ніж в сухому просторі. Такий мікроклімат приємний та корисний для людини!

Неможливо оминути увагою внутрішнє оздоблення лазні. На перший погляд її стіни – із необробленої деревини. Однак секрет у тому, що дошки покриті екологічним матеріалом – спеціальним лаком на основі воску та меду. А парна лазні зроблена із липового дерева і розрахована на компанію до 10 людей.

  «В лазні дуже специфічна парна, яких у Луцьку є всього три, зокрема й у нас. Особливість такої лазні у тому, що вона дуже добре тримає температуру, завдяки чому легко контролювати необхідний режим  – робити спекотніше або, навпаки, прохолодніше».

Гості готелю, які проживають понад дві доби, мають можливість відпочивати в лазні безкоштовно в обідню пору.

Усе необхідне для приготування ароматних чаїв, кави, тонізуючих напоїв є у лазні.

А для повного релаксу в лазні Rhombus пропонують і послуги масажиста.

За 80 метрів від лазні – річка Стир, тож справжнім екстрималам пропонується пірнути у прохолодну воду після банних процедур.

За умови замовлення лазні на три години у Rhombus пропонують знижку та додаткову безкоштовну годину.

Замовити лазню  – (073) 581 1088, (066) 461 9777, (096) 461 9777.